PIRŠTAI

PIRŠTAI

 

PREKEOriginal. KodasKIEKISKAINAKAINA SU NUOLAIDA
Pirštas amortizatoriaus21.431.21
Pirštas gal. stabilizatoriaus160875829.267.87
Pirštas grąžulo 30x170154000440019.988.48
Pirštas lingei 30x1458141306008918.837.51
Pirštas lingės161423028.136.91
Pirštas lingės161423019.668.21
Pirštas lingės 1075723107572319.468.04
Pirštas lingės 30x142 MAN15.945.05
Pirštas lingės 30x14681413060089-034.065-0024.363.71
Pirštas lingės rmk.358320006528.086.87
Pirštas lingės rmk.385320016529.58.07
Pirštas lingės rmk.389320016529.468.04
Pirštas lingės rmk.3893200165111.49.69
Pirštas lingės rmk.3893200165211.49.69
Pirštas lingės rmk.6583200065211.649.9
Pirštas lingės rmk.395320016526.635.63
Pirštas lingės rmk.395320016518.277.03
Pirštas posūkio8144205601316.215.28
Pirštas posūkio KAMAZ5320.3721500123.9920.4
Pirštas posukio k-tas130.3001019111.479.75
Pirštas posukio k-tas3741.23040140.514.0211.91
Pirštas posukio k-tas 1778127603316.715.7
Pirštas posukio k-tas VECTOR8144205601016.715.7
Pirštas posūkio ZIL 130111.569.83
Pirštas puspriekabės sukabinimo GF10824137.8832.2
Pirštas ritinėlis stab.kaladėlių321300230122.932.49
Pirštas ritnėlis st.kalad.128500070061.341.14
Pirštas stab.kaladėlės18392414.63.91
Pirštas stab.kumštelio030847524041.431.21
Pirštas stūmoklio740.100402012.972.53
Pirštas stūmoklio27.426.31
Pirštas vairo traukės5336.300306514.053.45
Pirštas vairo traukės k-tas200.341000018.517.23